Piegādes veids

Preču piegādi LATVIJAS teritorijā nodrošinām ar SIA “OMNIVA” pakomātu pakalpojumiem. Piegādes cena – eur 3. Pirkumiem virs eur 50 piegādes maksa ir eur 0. 

Preču piegādi ārpus LATVIJAS nodrošinām ar VA “LATVIJAS PASTS”. Piegādes cena ārpus Latvijas – eur 10. 

Informējam, ka Jums var tikt piemēroti ievedumuitas nodokļi, ja piegādes adrese ir ārpus Eiropas SavienībaJu

Preču piegādes laiks

Pasūtījums tiks izskatīts un izsūtīts 3 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšana.

Piegāde Latvijas teritorijā var aizņemt 2 – 6 darbdienas, atkarībā no piegādes adreses un pakomātu noslodzes.

Omniva pakomātu adreses – www.omniva.lv/privats/adreses

Piegādes laiks ārpus Latvijas skatāms individuāli, atkarībā no nepieciešamās piegādes vietas. 

Provizoriskie piegādes laiki

Latvija: 2 – 6 darbdienas.
Eiropa: 5 – 9 darbdienas.
Pasaule: 6 – 21 darbdienas.

Lūdzu ievērot

Mēs strādajam pie Jums patīkamas iepirkšanās pieredzes un drošiem piegādes pakalpojumiem. Ņemot vērā nepārvaramus šķēršļus, t.i, force majeure faktoru dēļ, piegādes laiks var ieilgt. Mēs informēsim Jūs par plānoto piegādes laiku un ziņosim, ja piegādes laiks mainīsies.

Piegādes laiks, kas minēts augstāk ir tikai provizorisks – tas ir atkarīgs no konkrētas piegādes adreses. Piegādes laiks tiek skaitīts no brīža, kad Jūsu pasūtījums ir apstiprināts. Mēs nevaram garantēt plānoto piegādes laiku un neesam atbildīgi par kavējumiem, kas radušies piegādes servisa dēļ. Mēs izsūtām pasūtījumu trīs darba dienu laikā. Darbdienas ir pirmdiena – piektdiena, bet neiekļauj valsts oficiālās brīvdienas.

Ja Jums ir kādi jautājumi par piegādes detaļām, lūdzu rakstiet e-pastu uz pasutijumi@fondsviegli.lv

Atgriešana

Ja kāda iemesla dēļ Jūs vēlaties atgriezt preci, tas ir iespējams 14 darbdienu laikā kopš pasūtījuma apstiprināšanas, ja prece nav lietota un ir tās sākotnējā iepakojumā. Prece ir derīga atgriešanai, ja tās oriģinālais iepakojums (drošības plēve) nav sabojāts.

Citi atgriešanas nosacījumi: Preču atgriešana iespējama arī gadījumā, ja prece saņemta bojāta vai tā ir ražošanas brāķis, tādā gadījumā individuāli sazinoties caur epastu pasutijumi@fondsviegli.lv

Preces atgriešanas adrese:
Sporta iela 2, Rīga, LV-11013, Latvija

Fonda “Viegli” darba laiks (ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, darba laiks var mainīties):
I-V 10:00-17:00

Visas cenas ir norādītas EURO ar PVN. Ja Jūs maksājat ar kredītkarti vai maksājumu karti, kas nav reģistrēta Eiropas Savienībā, lūdzu pārbaudiet konkrētā pakalpojuma sniedzēja informāciju par komisijas maksu, kā arī informāciju par nodokļiem, kas var tikt piemēroti ārzemju valūtas pārskaitījumiem.